Zapowiedź płyty The Life Of Eugene Harrington

Wytwórnia NOECHO Records ma dla Państwa prezent z okazji premiery płyty autorstwa Eugene’a Harringtona. I choć to zaledwie wirtualna paczka zawierająca singiel pt. She Always Asks (How Come There’s No Words) proszę przyjąć ten miły gest jako dobrą zapowiedź długogrającej płyty The Life Of Eugene Harrington.

Jeden utwór nie czyni płyty dobrą, dlatego trzeba mieć wiarę w talent pana Harringtona, tym bardziej, że według zapewnień przedstawiciela NOECHO Records, opublikowany niedawno singel nie jest reprezentatywny dla całej płyty. A skoro nie jest, to można przypuszczać że będzie lepiej, bardziej psychodelicznie oraz eksperymentalnie. Wiadomo natomiast o tym, że płyta będzie składać się z 10 instrumentalnych kompozycji w całości napisanych, zaaranżowanych oraz wyprodukowanych przez pana Harringtona. Premierę płyty w wersji winylowej i kompaktowej przewidziano na 20 kwietnia. Tymczasem trochę faktów z życia Eugene’a Harringtona za komunikatem prasowym:

Eugene Harrington pochodzi z miasta Hawthorne w Kalifornii gdzie przed laty jego ojciec prowadził warsztat naprawy instrumentów klawiszowych. Jako młody chłopak pomagał ojcu i naprawiał sprzęt w okolicznych studiach nagraniowych. Sprawiało mu to wiele przyjemności, lubił też patrzeć jak muzycy i realizatorzy pracują nad swoimi projektami. W tym czasie zaczęła się jego przygoda z elektrycznymi organami, na których mógł eksperymentować i szukać własnego stylu. Jakiś czas temu zaczął realizację swojego debiutanckiego albumu "The Life Of Eugene Harrington", który jest kolekcją nagrań inspirowanych psychodelicznymi breakami i groovami.
She Always Asks (How Come There’s No Words)

Przydatne linki:
NOECHO Records
Eugene Harrington MySpace

Komentarze