Dwa lata Soul-jazz.pl

Dwa lata i niespełna 100 postów. Nawet nie 90 czy 80, bo jedynie 70 marnych wpisów o nieskończonej muzyce. To mało, bardzo jak na 24 miesiące działalności Soul-jazz.pl. Pierwszy post z 23.05.2009 roku dotyczył nagrania Be Thankful For What You Got Williama DeVaughn. Nie przez przypadek ten utwór i ten autor zainaugurował działalność strony. Muzyka soul oraz jazz w różnych ujęciach stanowi istotę projektu.

Po dwóch latach prowadzenia strony trzeba zadać pytanie: co dalej? Czy obecna forma wciąż jest źródłem obustronnej satysfakcji? Czy nadal warto iść w tym samym kierunku czy może zboczyć na nowe, wprawdzie nieznane acz fascynujące terytoria? Udzielenie na to pytanie odpowiedzi nie należało do najprostszych. W końcu się udało:

Cover by RSO196 (www.rso196.pl)

PHONO to projekt towarzyszący Soul-jazz.pl. Priorytetowa sprawa. Wkrótce w internecie. Domena phono.pl jeszcze nie funkcjonuje, dlatego najnowszych informacji oraz szczegółów projektu proszę szukać na Facebooku. Do czasu premiery PHONO mogą Państwo posłuchać jakże odległego muzycznie Space Experience oraz innych podcastów z serii Soul-jazz.pl/PHONO.

jms@soul-jazz.pl

Komentarze